Usługi rachunkowe wykonywane przez firmę Znany Księgowy.

0
680

Zanotowaliśmy przedwczesny start w naszej działalności. Początki były strasznie trudne i nie udane. Dziś na szczęście możemy realizować nasze motto firmowe, które brzmi następująco „działaj oraz rozwijaj się”. Determinacja oraz zaangażowanie doprowadziły nas do miejsca w którym obecnie jesteśmy. Firma znany księgowy to znana marka na rynku usług rachunkowych. Na tym nam mocno zależało. W 2004 roku postanowiliśmy założyć firmę i od tamtego czasu, poprzez naszą sumienność i dzięki zdobywanemu doświadczeniu, regularnie pomagamy innym firmom bezpiecznie rozwijać się w czasie kiedy my zajmujemy się nieuniknionymi sprawami związanymi z księgowością. Pracują z nami wykształcone osoby, specjalizujące się w konkretnych dziedzinach. Postaw na naszą kadrę oraz rozwijaj biznes u boku rzetelnych księgowych z portalu znany księgowy. Pracę biura rachunkowego charakteryzuje fachowość, rzetelność, skrupulatność, profesjonalność m.in. w obsłudze spółek handlowych jak i usługowych, ale także firm prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Biuro księgowe znany księgowy ma licencję ministerstwa finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i jest objęte ubezpieczeniem oc.

Zakres usług księgowych świadczonych przez biuro rachunkowe

Współpracując z naszym biurem rachunkowym pomagamy w obsłudze księgowej tj: prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ewidencji vat, prowadzenie ewidencji środków trwałych czy wartości niematerialnych i prawnych ale także ewidencji wyposażenia; opracowanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, sporządzanie rocznych zeznań podatkowych. Dodatkowo pomagamy przedsiębiorcom w obsłudze kadrowo płacowej: sporządzanie deklaracji podatkowych i zus związanych z wynagrodzeniami, przygotowanie list płac, prowadzenie ewidencji wynagrodzeń pracowników, opracowanie rozliczeń rocznych pracowników, prowadzenie dokumentacji kadrowej, przygotowanie raportów i analiz związanych z wynagrodzeniami, wystawianie zaświadczeń o przychodach. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od oc za szkody wynikające z czynności doradztwa finansowego. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgowe w atrakcyjnej cenie – sprawdź https://znany-ksiegowy.pl . Wybierając nasze usługi księgowe, otrzymują państwo gwarancje fachowej obsługi oraz dobrych warunków współpracy. W razie pytań prosimy o kontakt osobisty w naszym biurze rozliczeniowym, kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.