Rajd motocyklowy

0
1020

Dla każdego, kto lubi jeździć na motocyklu, udział w różnych rajdach to prawdziwa gratka. Zapewniają dobrą zabawę, aby cieszyć się motocyklem, poznać innych motocyklistów i odpocząć od codziennego zgiełku. Rajd motocyklowy Sturgis to coroczne wydarzenie odbywające się w Sturgis South Dakota. Ten rajd odbywa się co roku od 1938 r. I z każdym rokiem rośnie. Na początku główną atrakcją była spektakularna podwyżka motocyklowa, która przyciągnęła najlepszych zawodników z całego świata. To coroczne wydarzenie zostało odwołane w 1944 i 1945 r. Z powodu magazynów paliwa w wyniku wojny.

Pamiętaj, że każdy stan ma swoje własne przepisy dotyczące motocykli. Wjeżdżając do Południowej Dakoty, aby dotrzeć do Sturgis, będziesz musiał przestrzegać tych praw. Są one ściśle egzekwowane i nie chcesz zepsuć podróży, mając poważną grzywnę do zapłacenia w wyniku naruszenia takich przepisów.

Każdy motocykl musi mieć co najmniej jeden reflektor, a maksymalnie dwa są dozwolone. Musi również istnieć co najmniej jedno światło tylne, które jest w stanie roboczym. Kierownice roweru nie mogą być wyższe niż ramiona osoby, która je obsługuje. Kaski motocyklowe są obowiązkowe dla osób poniżej 18 roku życia. Jednak zdecydowanie zachęca się je wszystkich, którzy jeżdżą na motocyklu.

Ochrona oczu jest wymagana dla każdej osoby na motocyklu, niezależnie od tego, czy jest to operator, czy jeździec. Ochrona oczu nie może być zabarwiona po zmroku. Egzekwowane są również rozporządzenia dotyczące hałasu, więc upewnij się, że motocykl ma tłumik. Operatorzy motocykli mają wiele ważnych praw jazdy na motocykl. Jeśli tego nie zrobią, ich motocykl zostanie skonfiskowany.

Zachęcamy do dobrej zabawy podczas Rajdu Motocyklowego Sturgis, ale egzekwowanie kodu jest ściśle egzekwowane. Wynika to z ogromnej liczby ludzi. Grzywny za publiczne zatrucie, walkę, nieprzyzwoite narażenie, nieuporządkowane zachowanie, nieostrożną jazdę. Istnieją również przepisy dotyczące zerowej tolerancji dotyczące narkotyków. Nie ma znaczenia rodzaj narkotyku ani ilość, zostaniesz aresztowany i oskarżony.

Jest wiele wspaniałych miejsc do spędzania czasu podczas Rajdu Sturgis. Każdej nocy odbywa się także wiele wspaniałych koncertów. Niektóre osoby decydują się na ślub również w Sturgis! Jest mnóstwo jedzenia, zabawy i zajęć motocyklowych, które zapewnią rozrywkę podczas całego rajdu.

Jeśli posiadasz motocykl i lubisz uczestniczyć w rajdach, powinieneś zaplanować udział w rajdzie motocyklowym Sturgis w sierpniu. Pamiętaj, że tysiące osób przybywa każdego roku. Ważne jest, aby wcześniej zaplanować i zaplanować zakwaterowanie. Wielu przybywających na rajd decyduje się zostać w namiocie, który przynoszą ze sobą. Inni wolą wygodę hotelu.

Rajd motocyklowy Sturgis to coroczna tradycja wielu właścicieli motocykli. Wielu z nich uczyniło z tradycji rodzinnej podróżujących razem ojciec, synowie, bracia, a nawet dziadkowie. Każdego roku średnio 500 000 jeźdźców przybywa do Sturgis, aby wziąć udział w wielu wydarzeniach, a także we wspaniałej rozrywce. Jest kilka dni, aby cieszyć się przebywaniem w otoczeniu innych motocyklistów, a także przyjemność z jazdy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.