Jak podróżować po Ameryce na motocyklu

0
1067

Wyobraź sobie, że wskakujesz na duży, gruby motocykl Harley Davidson. Po przekręceniu kluczyka motocykl zaczyna dudnić, a adrenalina zaczyna płynąć. Z wiatrem na twarzy i chodnikiem pod stopami wyruszasz w drogę na przygodę życia.

Przed wyruszeniem na zwiedzanie warto zdobyć kopię Harley Davidson’s Ride Atlas. Ten niezbędny przewodnik ma trwałą gumową obudowę i zawiera dobrze zaprojektowane i łatwe do odczytania strony tras widokowych wraz ze szczegółowymi opisami i mapami.

Będziesz także chciał pobrać egzemplarz „Riding the World” Gregory’ego Fraziera. Ta wyjątkowa książka oferuje fachowe porady podróżujące motocyklistom i zawiera kolorowe zdjęcia, z odcinkami tras, przygotowaniem motocykla, snem, jedzeniem, co zabrać i czy jechać samemu.

Nie musisz mieć motocykla Harley Davidson, aby wyruszyć w podróż po Ameryce. Istnieje wiele firm, które pozwalają kierowcom wypożyczyć prawie każdy model motocykla Harley Davidson. Większość oferuje pakiety podróżne, które obejmują zakwaterowanie w hotelu, wycieczki krajoznawcze i posiłki. Jeźdźcy mogą wypożyczyć motocykl codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

Bezpłatne wycieczki motocyklowe Ride mają na celu dostarczenie zmieniających życie wrażeń z podróży. Ride Free oferuje różnorodne wycieczki, w tym rejs z LA do Vegas; weekendowa przejażdżka wzdłuż wybrzeża Kalifornii; jazda Route 66 do Grand Canyon; i zawsze popularny Rajd Sturgis.

Rajd Sturgis rozpoczął się w 1938 roku i stał się światową imprezą motocyklową, która co roku przyciąga ponad 500 000 entuzjastów motocykli. Motocykliści ze wszystkich środowisk łączą się, aby świętować swoją miłość do motocykli i wolność, którą zapewniają.

EagleRider Motorcycle Rental ma ogólnopolską sieć lokalizacji, w której możesz wybierać z największej na świecie oferty wynajmu motocykli Harley Davidson. Podczas gdy EagleRider specjalizuje się w wycieczkach motocyklowych do San Francisco i Północnej Kalifornii, oferuje również wycieczki do miejsc docelowych w całych Stanach Zjednoczonych. Jeźdźcy mogą uciec na weekend lub wziąć udział w miesięcznej trasie biegowej.

Podróżując motocyklem, pierwszą rzeczą, którą musisz zdać sobie sprawę, jest to, że będziesz musiał się spakować i zawierać tylko podstawowe rzeczy. Zapakuj małą torbę podróżną na rzeczy osobiste i dołącz do niej butelki wszystkiego, co potrzebne. Wybierz przedmioty, które mają wiele zastosowań, takie jak nóż wojskowy.

Torby na siodełka to jedna z najlepszych opcji przechowywania żywności, odzieży i sprzętu osobistego. Zabierz odzież, która jest wszechstronna, łatwa w pielęgnacji i wymaga niewiele miejsca. Zabierz ze sobą plombowane torby do przechowywania lub plastikowe torby spożywcze, aby przechowywać brudne ubrania lub wyrzucać śmieci.

Jeśli będziesz biwakować, możesz użyć bagażnika lub siedzenia pasażera do przechowywania sprzętu kempingowego. Szukaj lekkiego sprzętu i kompaktowego sprzętu, który można szczelnie złożyć lub zwinąć. Sprzęt do gotowania powinien być ograniczony do jednego garnka i przyborów kuchennych.

Jeśli jeździsz własnym motocyklem, weź go na dokładną kontrolę przed wyruszeniem w dłuższą podróż. Jeśli wynajmujesz motocykl, poproś przedstawiciela, aby pokazał Ci pisemną dokumentację serwisową motocykla przed zabraniem go na drogę.

Zawsze zaznaczaj swoją trasę, aby wiedzieć, gdzie znajdują się stacje benzynowe, restauracje i obiekty kempingowe. Zostaw kopię trasy znajomemu lub członkowi rodziny i miej pod ręką mapę i kompas, aby nie zgubić się na drodze lub podczas biwakowania.

Motocykle Harley Davidson to jedyne w swoim rodzaju motocykle zaprojektowane z myślą o jak najlepszych wrażeniach z jazdy. Czy nie nadszedł czas, abyś rzucił troskę na wiatr i wybrał się na weekendowy wypad lub miesiąc przerwy?

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.